Vali keel

Projektid

„Perevägivalla ohvrite abistamisvõimaluste laiendamine Harju maakonnas.“ (2011-2012)

21. septembril 2011.a. allkirjastasid MTÜ Tallinna Naiste Kriisikodu ja SA Kodanikuühiskonna Sihtkapital lepingu, mille raames viiakse ellu projekt „Perevägivalla ohvrite abistamisvõimaluste laiendamine Harju maakonnas.“ Projekti rahastab Eesti-Šveitsi koostööprogrammi Vabaühenduste Fond ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital suuruses 5309.56 EUR. Projekt viiakse ellu vahemikus 1. september 2011.a.-29. veebruar 2012.a.

Projekti põhieesmärgiks on efektiivsete sekkumisviiside väljatöötamine perevägivalla all kannatavate naiste ja laste elukvaliteedi parandamiseks ja turvalisema elukeskkonna loomiseks Harju maakonnas. Koostöös kuue kohaliku omavalitsuse spetsialistide, teiste Eesti naiste varjupaikade spetsialistidega ja kaasates sihtrühma esindajaid töötatakse välja Tallinna Naiste Kriisikodu teenuste kirjeldus ja äriplaan. Planeeritavate teenuste sisuks on perevägivalla ohvrite psühholoogiline ja sotsiaalnõustamine, vajadusel ajutise varjupaigateenuse võimaldamine, antud sihtgrupiga kokkupuutuvatele ametiisikutele perevägivalda tutvustavate koolituste pakkumine.

Projekti tegevused:

  • 24.septembril toimunud Eesti naiste varjupaikade ümarlaual kooskõlastati väljatöötatud teenusekirjelduse algvariant teiste varjupaikade esindajate ja eksperdiga ( Varjupaikade Liidu juhatuse liige Eha Reitelmann).
  • 7. novembril toimusid Paldiski Linnavalitsuses, Padise ja Nissi Vallavalitsustes ümarlauad "Võimalikust koostööst ja teenuste osutamisest"
  • 10. novembril toimus Kose Vallavalitsuses ümarlaud "Võimalikust koostööst ja teenuste osutamisest"
  • 18. novembril toimus Rae Vallavalitsuses ümarlaud " Võimalikust koostööst ja teenuste osutamisest"
  • 7. detsembril toimus Anija Vallavalitsuses ümarlaud "Võimalikust koostööst ja teenuste osutamisest"
  • 14. detsembril toimusid Loksa Linnavalitsuses ja Saue Vallavalitsuses ümarlauad "Võimalikust koostööst ja teenuste osutamisest"
  • 20. jaanuaril 2012 toimus töökoosolek Tähtvere Avatud Naistekeskusega
  • 25. jaanuaril toimus ümarlaud "Võimalikust koostööst ja teenuste osutamisest" Keila Linnavalitsuse ja Keila Vallavalitsusega
  • 2. veebruaril toimus ümarlaud Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuameti peaspetsialistide ja eksperdiga. Ümarlaual viimistleti lõplikult Tallinna Naiste Kriisikodu pdfteenustekirjelduse sõnastust .

Saa abi

Ööpäevaringne vastuvõtt majutusüksusesse ja esmane kriisinõustamine:

+372 526 4697

e-post: tallinn@naisteabi.ee

 

Toeta meid

MTÜ Tallinna Naiste Kriisikodu

SEB Pank:
EE851010220040046014

Swedbank:
IBAN: EE342200221027376525
SWIFT: HABAEE2X

Oleme tulumaksusoodustusega mittetulundusühingute nimekirjas

Oleme tänulikud igasuguste annetuste eest!

Leia meid

 

Projektide toetajad

Kodanikuühiskonna Sihtkapital

Sotsiaalministeerium

Tallinn