Võta ühendust!

Nõustamine ja tööalased probleemid:
tööpäeviti kell 8-17 tel:5264697

Ööpäevaringne vastuvõtt majutusüksusesse ja esmane kriisinõustamine:
24H tel:53969834

e-post: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

 

Shakti Gawain. Loov visualiseerimine. Egregor 1994

Tähelepanu: avaneb uues aknas. PDF
Shakti_Gawain._Loov_visualiseerimine      

Mõtlen endast meelsast kui kunstnikust, kelle suurimaks teoseks on tema enese elu. Iga hetk on täis loovust ja sisaldab piiramatuid võimalusi. Ma võin alati jätkata oma elu nii nagu varemgi, aga võin leida ka midagi muud ja proovida uusi, paremaid ja enam pakkuvaid võimalusi. Mul on võimalus igal hetkel ümber otsustada.

Millist vaimustavat mängu me mängime ja milline kunst see on...

Shakti Gawain

LOOV VISUALISEERIMINE tähendab meie loomuliku kujutlusvõime teadlikku rakendamist. See tugineb loodusseadustele, mille kohaselt igale sündmusele eelneb alati vastav mõte või kujutluspilt. Just meie mõtetest ja kujutelmadest sõltub meie elusündmuste eripära.

LOOVA VISUALISEERIMISE abil saame seega otsustavalt mõjutada oma elukäiku: tervist, inimsuhteid, tööd, vaimset arengut - mida vaid ise soovime. Pedagoogikas, tervishoius, spordis ja äri alalgi saavutatakse pidevalt häid tulemusi, rakendades LOOVAT VISUALISEERIMIST.

Käesolevas raamatus on rikkalikult harjutusi, mille abil võid vähehaaval saada LOOVA VISUALISEERIMISE meistriks ja saavutada katkematu sideme selle allikaga, millest pulbitseb esile sinu elutarkus - oma sisima olemusega.