Võta ühendust!

Nõustamine ja tööalased probleemid:
tööpäeviti kell 8-17 tel:5264697

Ööpäevaringne vastuvõtt majutusüksusesse ja esmane kriisinõustamine:
24H tel:53969834

e-post: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

 

Projektid & aruandlus

Tähelepanu: avaneb uues aknas. PDF
MTÜ Tallinna Naiste Kriisikodu majandusaasta aruanded:

2020.a. aruanne

2019.a. aruanne

2018.a. aruanne

2017.a. aruanne

  2016.a. aruanne

2015.a. aruanne

2014.a. aruanne

2013.a. aruanne

2012.a. aruanne

2011.a. aruanne

2010.a. aruanne

2009.a. aruanne

2008.a. aruanne


Projektid 2012/2013

744_2027-_VUFi_logo_jpg2. mail 2012. allkirjastasid MTÜ Tallinna Naiste Kriisikodu ja SA Kodanikuühiskonna Sihtkapital lepingu, mille raames viiakse ellu projekt "Tallinna Naiste Kriisikodu teenuste laienemine Harju maakonda".
Projekti põhieesmärgiks on Kriisikodu nõustamisteenuste laienemine Harju maakonda perevägivalla all kannatavate naiste ja laste elukvaliteedi parandamiseks ning turvalisema elukeskkonna loomiseks, kohalike omavalitsuse spetsialistidele perevägivalla temaatiliste täiendkoolituste (videokoolitus) pakkumine, koostöökokkulepete sõlmimine lisaks olemasolevatele nelja uue kohaliku omavalitsusega teenuste osaliseks rahastamiseks ja ühiseks edasiseks arendamiseks.
Projekti rahastab Eesti-Šveitsi Koostööprogrammi Vabaühenduste Fond ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital suuruses 44863.92 eurot. Projekti tegevused toimuvad 1. septembrist 2012.a. kuni 30. oktoober 2013.a.
Projekti tegevused:
- September: koostöökokkuleppe sõlmimine Viimsi Vallavalitsusega;
- 1/3 videokoolitusmaterjali filmimine.
- Oktoober: Koostöökokkuleppe sõlmimine SA Õigusteenuste Bürooga;
- info- ja reklaamimaterjali jagamine koostööpartneritest kohalikele omavalitsustele;
- läbirääkimised Saue linnaga koostöölepingu sõlmimiseks, lepingu sõlmimine;
- artiklite kirjutamine 25. novembri, rahvusvahelise naistevastase vägivalla vastu võitlemise päeva tähistamiseks ("Koduvald"(Saue), "Viimsi Teataja");
- töökoosolek Tähtvere Avatud Naistekeskusega Tartus.
November
- Reklaamimaterjali jagamine politseile, kiirabile;
- Kampaanialehe "Hooli endast ja oma lapsest - katkesta vägivallaahel" koostamine ja reklaamimine meie facebooki lehel "Ütle Ei perevägivallale!"
- 1/3 videokoolitusmaterjali filmimine.
Detsember
- videokoolitusmaterjali filmimine;
- on valminud koolitusvideo "Käsitlusi perevägivallast."
- on sõlmitud koostööleping Saue Linnavalitsusega.
Jaanuar 2013
-Teenuste pakkumine Harju maakonna KOV-idele, kellega pole veel koostöölepinguid.
Veebruar
- Ümarlauad Harku ja Jõelähtme vallavalitsustes;
- Koostööleping Harku Vallavalitsusega.
Märts
- Läbirääkimised ja koostööleping Raasiku vallavalitsusega.
Aprill
-Koostöölepingu sõlmimine Jõelähtme vallavalitsusega.
August
- Emade ja laste suvelaager Tooraku turismitalus.
September
- Uue teenustekirjelduse väljatöötamine kliki
- Kokkulepe koolituseks Ida-Harju politseiga (koolituse tagasiside )
Oktoober
-
DVD turundusmaterjali väljatöötamine kliki, reklaammaterjalide jagamine KOV-idele.

Projektid 2011.a.

744_2027-_VUFi_logo_jpg

21. septembril 2011.a. allkirjastasid MTÜ Tallinna Naiste Kriisikodu ja SA Kodanikuühiskonna Sihtkapital lepingu, mille raames viiakse ellu projekt „Perevägivalla ohvrite abistamisvõimaluste laiendamine Harju maakonnas.“ Projekti rahastab Eesti-Šveitsi koostööprogrammi Vabaühenduste Fond ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital suuruses 5309.56 EUR. Projekt viiakse ellu vahemikus 1. september 2011.a.-29. veebruar 2012.a.

Projekti põhieesmärgiks on efektiivsete sekkumisviiside väljatöötamine perevägivalla all kannatavate naiste ja laste elukvaliteedi parandamiseks ja turvalisema elukeskkonna loomiseks Harju maakonnas. Koostöös kuue kohaliku omavalitsuse spetsialistide, teiste Eesti naiste varjupaikade spetsialistidega ja kaasates sihtrühma esindajaid töötatakse välja Tallinna Naiste Kriisikodu teenuste kirjeldus ja äriplaan. Planeeritavate teenuste sisuks on perevägivalla ohvrite psühholoogiline ja sotsiaalnõustamine, vajadusel ajutise varjupaigateenuse võimaldamine, antud sihtgrupiga kokkupuutuvatele ametiisikutele perevägivalda tutvustavate koolituste pakkumine.

Projekti tegevused:

- 24.septembril toimunud Eesti naiste varjupaikade ümarlaual kooskõlastati väljatöötatud teenusekirjelduse algvariant teiste varjupaikade esindajate ja eksperdiga ( Varjupaikade Liidu juhatuse liige Eha Reitelmann).

- 7. novembril toimusid Paldiski Linnavalitsuses, Padise ja Nissi Vallavalitsustes ümarlauad "Võimalikust koostööst ja teenuste osutamisest"

- 10. novembril toimus Kose Vallavalitsuses ümarlaud "Võimalikust koostööst ja teenuste osutamisest"

- 18. novembril toimus Rae Vallavalitsuses ümarlaud " Võimalikust koostööst ja teenuste osutamisest"

- 7. detsembril toimus Anija Vallavalitsuses ümarlaud "Võimalikust koostööst ja teenuste osutamisest"

- 14. detsembril toimusid Loksa Linnavalitsuses ja Saue Vallavalitsuses ümarlauad "Võimalikust koostööst ja teenuste osutamisest"

- 20. jaanuaril 2012 toimus töökoosolek Tähtvere Avatud Naistekeskusega

- 25. jaanuaril toimus ümarlaud "Võimalikust koostööst ja teenuste osutamisest" Keila Linnavalitsuse ja Keila Vallavalitsusega

- 2. veebruaril toimus ümarlaud Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuameti peaspetsialistide ja eksperdiga. Ümarlaual viimistleti lõplikult Tallinna Naiste Kriisikodu teenustekirjelduse sõnastust .

AEF_logo

18. oktoobril 2011.a. allkirjastasid MTÜ Tallinna Naiste Kriisikodu ja Avatud Eesti Fond lepingu, mille raames viiakse ellu projekt "Perevägivalla all kannatavate naiste jõustamine majanduskriisi perioodil". Projekti eesmärgiks on perevägivalla all kannatavate naiste (vajadusel ka laste) toetamine nõustamiste ja tugigruppide kaudu. Projekti käigus abi saanud naised on saavutanud sisemise kindluse ja leidnud motivatsiooni enda elu jätkamiseks uuel tasandil, saanud konkurentsivõimelisemaks tööturul saavutamaks majanduslikku sõltumatust vägivaldsest elukaaslasest. Projekt viiakse ellu vahemikus 1. oktoober 2011.a. kuni 30. september 2012.a. ja projekti rahastus on 17 399 eurot.