Jaanuaris-veebruaris toimus 48 tunniline täiendkoolitus "Teekond teotahte tuumani" (psühholoog Heili Laido) Kriisikodu töötajatele. Koolitusel osalesid ka partnerorganisatsioonide ja mõne teise varjupaiga töötajad. Koolitust rahastas Vabaühenduste Fond.
Aprillis oli intervjuu DELFIs "Naisi survestatakse perevägivalda vaikselt taluma".
25. novembril, rahvusvahelisel naistevastase vägivalla vastu võitlemise päeval, organiseerisime koos Eesti Naabrivalvega konverentsi „Kui naaber vägivallatseb", pööramaks inimeste tähelepanu sellele, et igaüks saab ära hoida vägivalla tõsisemaid tagajärgi õigel ajal sekkudes.(video)
Facebookis lõime kampaanialehe „Ütle Ei perevägivallale", mis reklaamib väljatöötatud juhiseid Kriisikodult, politseilt, lastekaitselt ja Eesti Naabrivalvelt, mida ette võtta, kui märkad läheduses perevägivalda (nii eesti kui vene keeles).
http://www.facebook.com/AvaSilmad.
Kampaania jõudis novembri ja detsembrikuu jooksul 190 145 Facebooki kasutajani. Juhiseid trükkisime 1500 eksemplari jagamiseks korteriühistutele. Konverentsi ja kampaaniat finantseeris Philip Morris Eesti AS.
Novembris- detsembris viisime Kodanikuühiskonna Sihtkapitali poolt finantseerritud projekti "Perevägivalla ohvrite abistamisvõimaluste laiendamine Harju maakonnas" raames läbi Kriisikodu teenuseid tutvustavaid ümarlaudu Anija, Kose, Nissi, Padise, Rae ja Saue Vallavalitsustes ning Loksa ja Paldiski Linnavalitsustes.
Detsembrikuus viisid Tallinna Naiste Kriisikodu psühholoogid läbi ennetuslikud perevägivalla teemalised koolitused „Kuidas algab vägivald" Nõmme, Nissi ja Vaida põhikoolides ning Turba ja Lilleküla Gümnaasiumides. Kokku osales 176 noort vanuses 14- 16 eluaastat. Koolitustel anti noortele ülevaade perevägivalla liikidest ja olemusest, arutleti näitlike olukordade üle. Koolitusi finantseeris Swedbank AS annetuskeskkond.