Võta ühendust!

Nõustamine ja tööalased probleemid:
tööpäeviti kell 8-17 tel:5264697

Ööpäevaringne vastuvõtt majutusüksusesse ja esmane kriisinõustamine:
24H tel:53969834

e-post: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

 

Lõike raamatutest

Shakti Gawain. Loov visualiseerimine. Egregor 1994

Tähelepanu: avaneb uues aknas. PDF
Shakti_Gawain._Loov_visualiseerimine      

Mõtlen endast meelsast kui kunstnikust, kelle suurimaks teoseks on tema enese elu. Iga hetk on täis loovust ja sisaldab piiramatuid võimalusi. Ma võin alati jätkata oma elu nii nagu varemgi, aga võin leida ka midagi muud ja proovida uusi, paremaid ja enam pakkuvaid võimalusi. Mul on võimalus igal hetkel ümber otsustada.

Millist vaimustavat mängu me mängime ja milline kunst see on...

Shakti Gawain

Loe lisa...

 

Dr. John Preston. Kuidas jagu saada depressioonist. Väike Vanker 1999

Tähelepanu: avaneb uues aknas. PDF
Dr._John_Preston._Kuidas_jagu_saada_depressioonist      Käesoleva sajandi teist poolt on kutsutud ka melanhoolia ajastuks. Arvatakse, et ligi 60-70% täiskasvanud elanikkonnast kogeb mõnel eluetapil depressiooni või ängistust, mis on piisavalt tugev, et häirida igapäevaelu. Kuigi kurbus on igapäevaelus niisama loomulik kui rõõm või viha, on kestev ja kurnav masendus seisund, kus vajatakse abi. Käesolev raamat püüab anda nõu ja toetust neile, keda vaevab masendus. Ja neile, kes püüavad aidata ning mõista selle all kannatavat kaaslast, sõpra, lähedast.

  PDF 390.87 Kb
 

Barbara De Angelis "Saladused elu kohta, mida Sa peaksid teadma." Nebadon 2002.

Tähelepanu: avaneb uues aknas. PDF
Barbara_De_Angelis_Saladused_elu_kohta     

Barbara De Angelis on Ameerika hinnatumaid ja mõjukamaid inimsuhete asjatundjaid ja muutumisõpetajaid, kes on oma positiivsete õpetustega armastusest, õnnest ja elu mõttest mõjutanud miljoneid inimesi.

 

10 põhimõtet täieliku emotsionaalse ja vaimse rahulolu saavutamiseks:

Loe lisa...

   

Deepak Chopra. Edu seitse vaimset seadust. Nebadon 2009

Tähelepanu: avaneb uues aknas. PDF
Deepak_Chopra._Edu_seitse_vaimset_seadust        Chopra on tuntud spirituaalsete raamatute autor (ja ka loengute pidaja), kes aitab inimestel leida vastust, kuidas saavutada isiklikku edu.  Kui me suudame mõista oma tegelikku olemust ja õpime elama kooskõlas loodusseadustega, saavutame heaolu, tugeva tervise, rahuldust pakkuvad suhted ja ainelise külluse sundimatu kergusega. Raamat annab selged ja lihtsad juhised, kuidas seda ajatut tarkust samm-sammult omandada ja rakendada, et elada unistuste elu.

  PDF 163.58 Kb
 

Saad Kõik, Millest Loobud. Elu Paradoksid (Tommy Hellsten)

Tähelepanu: avaneb uues aknas. PDF
Saad_Kik_Millest_Loobud._Elu_Paradoksid_Tommy_Hellsten    

Tommy Hellsten on Soome päritolu psühhoterapeut, kes on aastaid tegelnud sõltuvusteraapiaga. Ta on hetkel Skandinaavia tunnustatuim vaimsetel teemadel kirjutav autor, kelle sulest pärineb palju tuntud raamatuid.

Raamat analüüsib isiksuse sisemist arengut, poeb sügavale hinge ja sisendab julgust elada oma elu - klammerdumata, iseseisvalt.

Armastus elab vaid seal, kus ta on täiesti vaba (lk.153)

Tõeline armastus võib elada vaid täiuslikus vabaduses. Täiuslik vabadus valitseb sellises paarisuhtes, kus teise armastusele ei seata mingeid tingimusi. Armastust ei või kelleltki nõuda ning kedagi ei saa armastada kohusetundest. Kuid just seda üritab inimene, kes ise ei taha täiskasvanuks saada ja endale vastutust võtta. Ta nõuab endale lapse kohta, et teda hoitaks, kuna ta ise ennast hoida ei jõua. Armastuse nõudmine tekib seega nii, et suhtes teise inimesega püütakse vastutust vältida.

Loe lisa...